Vbet VİP Para Aktarım Seçenekleri - Vbet Yeni Adresi

Vbet VİP Para Aktarım Seçenekleri

Vbet VİP Para Aktarım Seçenekleri

Vbet VİP Para Aktarım Seçenekleri Para yatırma alternatifleri açık bir biçimde ifade edilmiştir. Her üyenin belirlenmiş belirleme edilen bu sistemlere göre hareket etmesi gerekirken, VİP üyelikler için bir imtiyaz tanınandır. Bunlardan birisi dilediğiniz yatırım tekniği seçebilmektir. Yani şirketin transfer sistemleri arasında olmayan bir metot ile an paranızı hesaplarınıza gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra en az limit ve tutarlar da değişiklik gösterir.

Mesela canlı yarım ile etkileşim kurduktan sonra buradaki görevliye hangi yatırım tekniğini kullanmak dilediğinizi açık şekilde iletmeniz gerekmekte. Bunun sonrasında gerekli ayarlamalar kısa vakitte yapılır. Aktarımı bu türce kısa vakitte, sizin dilediğiniz metot üzerinden tamamlayabilirsiniz. Üstelik yatırım işlemleri sırasında limit belirlenmiş. Hem alt hem de üst limitler yoktur. Yani ne kadar isterseniz o kadar transfer sağlanmış olunur. Bu durum büyük bir avantajdır.

Vbet VİP Başvuru

Vbet VİP müracaat işlemleri son derece kolaydır. Bunu sağlayabilmek adına firmanın canlı yardım bölümü üzerinden etkileşim kurmalısınız. Daha sonra görevliye VIP üye olmak dilediğinizi söyleyin. Yatırım ve çekim durumlarınız incelenir. Aynı vakitte daha önce yapmış bulunduğunuz işlemlere bakılır. Ne kadar sık sık sitede çevrimiçi bulunduğunuz önceliklidir.

Vbet Yeni Giriş Adresi

Online bahis dünyasının ilgi çekici firmalarından birisi belirleme edilen Vbet, 2016 senesinde ilk kez müşteri kabulüne başlamıştır. Altyapısında Ezugi, Evolution Gaming, Netent gibi isimler çıkıyor.

İşletmenin Curaçao oyun komisyonu lisansı var. Vbet yeni adresi, erişim yasaklarından sonra büro tarafından alınarak üyelere sunuluyor.

Vbet Neden Yeni Adres Aldı?

Vbet, lisanslı bir firmadır. Bunu, Curaçao oyun komisyonuna müracaat ederek elde etmiştir. Mevcut lisans ve izin belgesi, çok zorlu gerekçesin sağlanmasından sonra verilir. Bu yönden bakıldığında işletme kurallara tam bir uyum göstermiştir. Ancak bu lisansın ne yazık ki ülkemizde bir geçerliliği yoktur. Bütün yabancı işletmelere bulunduğu gibi Vbet firmasına da bir erişim yasağı koyulmuştur. Bu, Bilgi Teknolojileri ve Etkileşim Kurumu tarafından yapılmıştır.

Vbet son adresi ile sahip olunan aksilik ortadan kalkmıştır. Çünkü şirket, mağduriyetleri önlemek, büronun üyelerinin tekrar siteye giriş yapabilmesini sağlamak adına yeni bir alan adı satın almıştır. Engellemeden kaynaklı eski adres bundan sonra kullanılmadığından bu tür bir çözüm yolu bulunmuştur. Yeni alan adı üzerinde hiçbir önleme yoktur. Bunu tercih etmeniz koşutlar. Ancak bu şekilde işletmenin internet sayfasına kısa vakit bölgende erişim sağlayabilirsiniz.

Vbet Yeni Adres Nasıl Öğrenilir?

Vbet yeni adresi, an aktif eder. Hatta yasak başladıktan yalnızca 1 saat sonra yeni alan adı herkese duyurulur. Sonuç olarak vakit kaybının önüne geçilir ve giriş an sağlanır. Şirket, üyelik almış belirleme edilen şahıslara hızlı bir biçimde bilgilendirme yapar. Hem elektronik posta adresi hem de kısa mesaj yolu ile, yeni alan adının ne bulunduğuna dair SMS ya da bir e-posta gönderir. Sonuç olarak adresi öğrenebilmek adına vakit harcamazsınız. Hem de işletmenin sosyal medya hesaplarında da link şeklinde yeni adres ifade edilmiştir.

Yorum yapın